Nejen erotická Seznamka + Flirt SMS Chat + Erotická SMS hra + Jednoduché WAP hry Nepřihlášen

Seznamka - Časté otázky

Jaký je rozdíl mezi inzerátem a profilem uživatele?
V profilu zadává uživatel množství informací o sobě, počínaje postavou a konče třeba koníčky. Pokud tedy máš přesnou představu o vlastnostech hledaného protějšku, je dobré hledat v profilech uživatelů, a samozřejmě rovněž pečlivě vyplnit svůj profil, aby tě mohli najít jiní.
Naproti tomu inzerát je hledání někoho za určitým účelem, takže se v něm uvádí trochu jiné informace. Každý uživatel samozřejmě může zadat neomezený počet inzerátů a hledat tak najednou třeba kolegy do tanečních i celoživotního partnera.

Proč se před zasláním odpovědi musím přihlásit?
Toto omezení se týká jen zasílání odpovědí přes internet. Pokud se nepřihlásíte, nevíme, kdo odpověď zaslal, a inzerent, kterému odpovídáte, tak nemůže na vaši odpověď nijak reagovat.

Jsou inzeráty anonymní?
Ano, samozřejmě. Žádný návštěvník seznamky nemůže vidět profil ani jiné podobné údaje uživatele, který inzerát zadal.

Jsou odpovědi na inzerát anonymní?
Ano, samozřejmě. Autor inzerátu, na nějž odpovídáte, nemůže vidět váš profil ani jiné podobné údaje. Vidí jen text a datum vaší zprávy a má možnost na tuto zprávu (rovněž anonymně) odpovědět.

Proč bych měl přikládat ke svému profilu nebo inzerátu fotografii?
Fotografie jsou prostě populární. Pokud si dáte práci s přiložením své fotky k inzerátu či profilu, máte mnohokrát větší šanci nalézt protějšek. Přikládání fotografií však není povinné, takže volba je jen na vás.

Reklama