Nejen erotická Seznamka + Flirt SMS Chat + Erotická SMS hra + Jednoduché WAP hry Nepřihlášen

SMS Chat - Nejlepší společnice

Tentokrát pouze pro ženy jsme připravili unikátní soutěž o velice zajímavé výhry. Pravidla jsou jednoduchá: každý měsíc vyhrají ty nejaktivnější účastnice SMS Chatu ONA HLEDA JEHO. Ale aby to ženy neměly tak jednoduché, počítají se pouze zprávy přijaté - je tedy důležité umět nejen "mluvit", ale i naslouchat svému protějšku. A o tom přece SMS Chat je :-)

Pravidla

  1. Do soutěže jsou automaticky zapojeny všechny účastnice SMS Chatu ONA HLEDA JEHO
  2. Za každou SMS zprávu, přijatou od protějšku v SMS Chatu ONA HLEDA JEHO obdrží účastnice hry 1-5 bodů (viz známkování). Za odeslané zprávy ani za přijaté zprávy systému (např. potvrzení o započetí nebo ukončení chatu) se body neudělují.
  3. Počet bodů, jež lze získat v průběhu jednoho kalendářního kola od jednoho protějšku, je omezen na 50 bodů.
  4. Herní kolo trvá jeden kalendářní měsíc
  5. Pořadí hráček je určeno absolutním počtem získaných bodů za dobu trvání jednoho herního kola.
  6. Hráčky, které obsadily místo s nárokem na výhru, musí svůj zájem o její převzetí projevit do 60 dnů od skončení herního kola telefonicky či prostřednictvím SMS na zákaznické lince číslo 603 490 578 nebo emailem na adresu mm@dolphingames.cz. Výhra po této lhůtě propadá v prospěch provozovatele hry.
  7. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a osoby blízké provozovateli hry.

Známkování: Počet získaných bodů za jednu přijatou zprávu závisí na tom, jakou známku udělí hráčce její protějšek po skončení chatu. Jednička znamená 5 bodů za každou zprávu, dvojka 4 body atd až k pětce, která znamená 1 bod za zprávu. Pokud protějšek hráčku neoznámkuje, má každá zpráva hodnotu 3 body.
O známkování protějšků se více dozvíte zde

Aktuální pořadí nejlepších 5ti hráček

Pořadí PřezdívkaBodyVýhra

Žádný záznam splňující zadané podmínky nebyl nalezen!

 
 Kompletní pořadí >>>
 
Reklama