Nejen erotická Seznamka + Flirt SMS Chat + Erotická SMS hra + Jednoduché WAP hry Nepřihlášen

SMS Chat - Nejlepší společnice - Časté otázky

Je soutěž anonymní?
Samozřejmě, jako celá hra Milenky&Milenci. Jména a adresy hráčů ani výherců nikde nezveřejňujeme.

Jak se do soutěže přihlásím?
Do soutěže se naní třeba nijak přihlašovat. Stačí si povídat v SMS Chatu ONA HLEDA JEHO a body Ti naskakují automaticky. Stačí jen na konci měsíce zkontrolovat na WWW nebo WAP stránkách hry své aktuální pořadí a přihlásit se o výhru.

Jak se přihlásím o výhru?
Pokud se umístíš na "výherním" místě a máš zájem o převzetí výhry, stačí nás do 60 dnů po skončení herního kola kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím SMS na zákaznické lince číslo 603 490 578 nebo emailem na adresu mm@dolphingames.cz.

Co když výhru nechci?
Budiž, i toto přání respektujeme. V takovém případě prostě stačí nepřihlásit se o výhru a ta po uplynutí 60 dnů od skončení soutěžního období automaticky propadá ve prospěch provozovatele hry.

Lze hrát soutěž Nejlepší společnice, i když se účastním různých kategorií chatu?
Samozřejmě. Pro účast není rozhodující, zda hráčka hraje výhradně chat ONA HLEDA JEHO, nebo zkusí i jiné kategorie, např. ON HLEDA JI. Počítají se však pouze zprávy přijaté v chatu ONA HLEDA JEHO.

Proč je počet bodů od jednoho protějšku omezen?
Toto opatření jsme zavedli kvůli ochraně skutečných hráček proti "narušitelkám". Není totiž nic jednoduššího než se domluvit s jedním protějškem, a v průběhu jednoho sáhodlouhého rozhovoru rozvrátit celé pořadí soutěže. Těch, kdo hrají poctivě, se toto omezení téměř nedotkne.

Proč není obdobná soutěž také pro muže?
Myslíme si, že pro mužské hráče bude dostatečnou odměnou, když i díky soutěži Nejlepší společnice najdou v SMS Chatu mnoho nových dívek a žen, ochotných povídat si a naslouchat. Kromě toho, celá hra Milenky&Milenci je věnována věčné mužské inspiraci - ženám - a soutěž Nejlepší společnice je tak jednou z forem, jak toto věnování proměnit v konkrétní skutky.

Reklama