Nejen erotická Seznamka + Flirt SMS Chat + Erotická SMS hra + Jednoduché WAP hry Nepřihlášen

SMS Hra - Nejlepší okres

Tvrdí se, že nejlepšími milenci jsou Italové. Na rozdíl od mužů jiných národností jsou prý nejvášnivější a současně nejcitlivější a nejlépe prý znají potřeby i skryté touhy žen. Jestli je to pravda a jestli to samé platí i pro Italky, nijak snadno nezjistíme. Velice snadno ale můžeme zjistit, jak šikovní jsou hráči a hráčky Milenek&Milenců v jednotlivých okresech naší vlasti. Stačí se totiž podívat na následující mapku a hned je vidět, kde v České republice hledat ty nejlepší milence a ty nejlepší milenky ...

Praha: 0 Benešov: 0 Beroun: 0 Kladno: 0 Kolín: 0 Kutná Hora: 0 Mělník: 0 Mladá Boleslav: 0 Nymburk: 0 Praha - východ: 0 Praha - západ: 0 Příbram: 0 Rakovník: 0 České Budějovice: 0 Český Krumlov: 0 Jindřichův Hradec: 0 Písek: 0 Prachatice: 0 Strakonice: 0 Tábor: 0 Domažlice: 0 Klatovy: 0 Plzeň: 0 Plzeň - jih: 0 Plzeň - sever: 0 Rokycany: 0 Tachov: 0 Cheb: 0 Karlovy Vary: 0 Sokolov: 0 Děčín: 0 Chomutov: 0 Litoměřice: 0 Louny: 0 Most: 0 Teplice: 0 Ústí nad Labem: 0 Česká Lípa: 0 Jablonec nad Nisou: 0 Liberec: 0 Semily: 0 Hradec Králové: 0 Jičín: 0 Náchod: 0 Rychnov nad Kněžnou: 0 Trutnov: 0 Chrudim: 0 Pardubice: 0 Svitavy: 0 Ústí nad Orlicí: 0 Havlíčkův Brod: 0 Jihlava: 0 Pelhřimov: 0 Třebíč: 0 Žďár nad Sázavou: 0 Blansko: 0 Brno: 0 Brno - venkov: 0 Břeclav: 0 Hodonín: 0 Vyškov: 0 Znojmo: 0 Jeseník: 0 Olomouc: 0 Prostějov: 0 Přerov: 0 Šumperk: 0 Kroměříž: 0 Uherské Hradiště: 0 Vsetín: 0 Zlín: 0 Bruntál: 0 Frýdek - Místek: 0 Karviná: 0 Nový Jičín: 0 Opava: 0 Ostrava: 0
Nejlepší okres
Legenda
0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0
Historické výsledky >>>

Přihlas se ke svému okresu!

Podstatně vylepšit bilanci svého okresu můžeš i ty posláním jedné jediné SMS zprávy. Stačí se přihlásit k tomu okresu, se kterým se cítíš být nejvíce spjat.

Ke zvolenému okresu se přihlásíš posláním SMS s textem OKRES ZVOLENYOKRES,
tedy například OKRES BENESOV, na číslo hry 999 695 (pouze v síti O2).

Ve chvíli, kdy se ke svému okresu připojíš, budou všechny milenky nebo milenci, které jsi v daném roce dovedl nebo dovedla až na 100 %, započítány do skóre tebou zvoleného okresu. Stejně tak budou do výsledků tvého okresu započítány i všechny tvoje další úspěchy v budoucnu.

Vyhrává samozřejmě ten okres, který v daném roce dosáhne největšího počtu 100% uspokojených milenek a milenců. Aby vedle sebe mohly bez problémů soutěžit různě velké okresy, je uvedený počet uspokojených milenek a milenců přepočten na stejný počet obyvatel. Praha i okres Jeseník tak mají úplně stejnou šanci vyhrát!

Tak nenech zahanbit svůj okres a ukaž všem, odkud jsou ti nejlepší ... ;-)

Dobrá rada: Pokud se chceš přihlásit do okresu se složitějším názvem, například Ždár nad Sázavou, podívej se raději na stránku Přihlášení k okresu, kde najdeš seznam všech okresů i spolu s potřebnou SMS.

Historie vítězů

Které okresy si vedly nejlépe v předchozích letech? Úplný přehled všech vítězů předchozích kol včetně historických map je k vidění zde.

Reklama