Nejen erotická Seznamka + Flirt SMS Chat + Erotická SMS hra + Jednoduché WAP hry Nepřihlášen

SMS Hra - Nejlepší okres

Tvrdí se, že nejlepšími milenci jsou Italové. Na rozdíl od mužů jiných národností jsou prý nejvášnivější a současně nejcitlivější a nejlépe prý znají potřeby i skryté touhy žen. Jestli je to pravda a jestli to samé platí i pro Italky, nijak snadno nezjistíme. Velice snadno ale můžeme zjistit, jak šikovní jsou hráči a hráčky Milenek&Milenců v jednotlivých okresech naší vlasti. Stačí se totiž podívat na následující mapku a hned je vidět, kde v České republice hledat ty nejlepší milence a ty nejlepší milenky ...

exc
Nejlepší okres
Legenda
exc
Historické výsledky >>>

Přihlas se ke svému okresu!

Podstatně vylepšit bilanci svého okresu můžeš i ty posláním jedné jediné SMS zprávy. Stačí se přihlásit k tomu okresu, se kterým se cítíš být nejvíce spjat.

Ke zvolenému okresu se přihlásíš posláním SMS s textem OKRES ZVOLENYOKRES,
tedy například OKRES BENESOV, na číslo hry 999 695 (pouze v síti O2).

Ve chvíli, kdy se ke svému okresu připojíš, budou všechny milenky nebo milenci, které jsi v daném roce dovedl nebo dovedla až na 100 %, započítány do skóre tebou zvoleného okresu. Stejně tak budou do výsledků tvého okresu započítány i všechny tvoje další úspěchy v budoucnu.

Vyhrává samozřejmě ten okres, který v daném roce dosáhne největšího počtu 100% uspokojených milenek a milenců. Aby vedle sebe mohly bez problémů soutěžit různě velké okresy, je uvedený počet uspokojených milenek a milenců přepočten na stejný počet obyvatel. Praha i okres Jeseník tak mají úplně stejnou šanci vyhrát!

Tak nenech zahanbit svůj okres a ukaž všem, odkud jsou ti nejlepší ... ;-)

Dobrá rada: Pokud se chceš přihlásit do okresu se složitějším názvem, například Ždár nad Sázavou, podívej se raději na stránku Přihlášení k okresu, kde najdeš seznam všech okresů i spolu s potřebnou SMS.

Historie vítězů

Které okresy si vedly nejlépe v předchozích letech? Úplný přehled všech vítězů předchozích kol včetně historických map je k vidění zde.

Reklama