Nejen erotická Seznamka + Flirt SMS Chat + Erotická SMS hra + Jednoduché WAP hry Nepřihlášen

SMS Chat - O co jde

Pokud chceš vyzkoušet konverzaci po SMS s neznámým protějškem, pak je SMS Chat přesně to co hledáš. Anonymita je zaručena! Můžeš se pobavit nezávazným flirtem, nebo třeba i využít SMS Chat jako seznamku pro bližší kontakt - fantazii se meze nekladou.

Jak začít

Stačí poslat na číslo 999 695 (pouze v síti O2, dříve Eurotel) příslušnou SMS zprávu podle toho, jakého partnera či partnerku pro konverzaci hledáš. Vyber si a pošli jednu z následujících zpráv:

  • POKEC
  • ON HLEDA JI
  • ONA HLEDA JEHO
  • ON HLEDA JEHO
  • ONA HLEDA JI

Systém poté zaregistruje Tvůj požadavek. Pokud je zrovna "k dispozici" odpovídající partner, jste ihned spojeni a vaše konverzace může začít. Pokud zrovna odpovídající partner není k dispozici, jsi zařazen do fronty čekajících a spojen s příslušným partnerem později, až na Tebe vyjde řada. O aktuálním stavu jsi samozřejmě zpětně informován příslušnou SMS zprávou.

Tip: Chceš-li si popovídat o čemkoliv a nezáleží ti na tom, zda budeš spojen s mužem či ženou, pošli zprávu POKEC. Systém tě v nejkratším možném čase spojí s jiným účastníkem či účastnicí chatu, který (která) má zrovna také náladu na povídání.

Jak probíhá chat

Veškerá komunikace v SMS Chatu probíhá vždy 1:1 - nemusíš se obávat místností s více účastníky, přihlížejících, netolerantních správců a jiných nepříjemností. Komunikuješ vždy pouze s jedním protějškem, a pokud se Tobě nebo jemu nikdo zrovna nedívá přes rameno na displej mobilního telefonu, je vaše konverzace zcela soukromá.

Veškeré zprávy Tvému protějšku posílej na číslo 999 695. Není třeba před zprávu přidávat žádné další speciální příkazy či znaky - Tvému protějšku dojdou zprávy přesně tak, jak jsi je napsal, pouze doplněny o Tvou přezdívku. Napíšeš-li například "Ahoj milacku :-) :-)" a Tvá momentální přezdívka je "M123ABC", Tvůj protějšek obdrží zprávu "M123ABC Ahoj milacku :-) :-)". Více podrobností o přezdívkách najdeš zde.

Ukončení probíhající komunikace je rovněž jen a jen na vás - stačí když kdokoliv z chatujících partnerů napíše SMS zprávu KONEC, a chat je okamžitě ukončen. Pro zapomětlivé je zde také automatické ukončení chatu - pokud žádný z vás nepošle SMS zprávu déle jak půl hodiny, je chat ukončen automaticky.

Novinka pro ženy a dívky

Pro všechny ženy a dívky máme navíc skvělou novinku: novou hru "Nejlepší společnice" o skvělé výhry. Pravidla jsou jednoduchá - stačí si prostě povídat v SMS Chatu a body naskakují samy :-) Více podrobností, aktuální pořadí a seznam výher najdeš na stránce Nejlepší společnice.

Reklama