Nejen erotická Seznamka + Flirt SMS Chat + Erotická SMS hra + Jednoduché WAP hry Nepřihlášen

SMS Hra - Pravidla

Cíl hry

Cílem hry je jen a jen vaše zábava. Vyberte si svého partnera z uvedeného seznamu a napište mu svými slovy, jak a na jakém místě jeho těla byste ho chtěli laskat. Jeho reakce vás možná překvapí, ale možná taky ne. ;-) Ti nejlepší z vás se zřejmě budou snažit přivést všechny herní partnery opačného pohlaví až na samý konec jejich vzrušení. To ale vůbec dělat nemusíte, můžete prostě jenom zkoušet. A o tom přeci mazlení je ...

Výběr partnera

Nejdříve pošlete SMS zprávu se jménem vybrané milenky nebo vybraného milence na telefonní číslo hry 999695 (pouze v síti O2), prostě a jednoduše např. MARKETA. Pokud nevíte, kteří z nich právě hledají šikovného partnera nebo partnerku, pošlete SMS zprávu s textem MILENKY nebo MILENCI na stejné číslo. Pokud vás zajímá, jak daný milenec nebo milenka vypadá a jakého je znamení, pošlete SMS zprávu s textem POPIS JMÉNO, tedy např. POPIS TEREZA. Aktuální seznam partnerů i s jejich popisem můžete najít také na těchto web stránkách, případně můžete navštívit wap stránky hry na adrese wap.milenkyamilenci.cz. S vybraným milencem si můžete hned začít hrát.

Změna partnera

Pro změnu partnera stačí kdykoli během hry poslat jméno nově vybrané milenky nebo milence. V tomto případě je však potřeba počítat s velmi nevrlým rozloučením ze strany právě opuštěného protějšku.

Jak hrát

Vaším úkolem ve hře je - dovést laskáním vybraného partnera až na samý konec jeho vzrušení. K laskání ale můžete používat jen svoje ruce, ústa a jazyk. Nic jiného! V každé zprávě svému partnerovi nezapomeňte napsat, se kterou částí na jeho těle si chcete hrát, co přesně s ní chcete dělat a případně také, zda to bude něžně nebo vášnivě. Příkladem takové potenciálně úspěšné zprávy vybranému partnerovi na samém počátku laskání může být třeba tato: CHTEL BYCH NEZNE LIBAT TVOJE RTY. Můžete být samozřejmě také stručnější, nezapomeňte ale, že partner potřebuje vždycky vědět, jakou část těla a jakou činnost máte na mysli. Své zprávy partnerovi posílejte na telefonní číslo hry 999695 (pouze v síti O2).

Konec hry

Hra končí úspěšně, pokud vzrušení vybrané milenky nebo vybraného milence dosáhne 100 %. Hra naopak končí neúspěšně, pokud vzrušení milenky nebo milence klesne na 0 %. Jestliže jedna z uvedených variant nastane, je o tom hráč informován příslušně formulovanou SMS zprávou. Pokud chcete ve hře pokračovat, musíte si nejdříve znovu vybrat partnera.
Pokud hráč přestane s vybranou milenkou nebo milencem komunikovat (posílat SMS zprávy), přijde mu po uplynutí určité doby SMS zpráva, kde na sebe vybraný partner upozorní. Pokud hráč začne opět hrát, hra pokračuje z místa, kde byla přerušena. Pokud hráč již vybranému partnerovi neodpoví (nenapíše mu žádnou SMS zprávu), je po uplynutí další doby upozorněn, že rozehraná hra končí. Pokud chcete ve hře pokračovat, musíte si nejdříve znovu vybrat partnera.

Ukončení hry

Pokud jste si ještě nevybrali partnera, není třeba hru nijak ukončovat. Po výběru partnera lze hru kdykoli ukončit odesláním SMS zprávy s textem KONEC na číslo hry 999695 (pouze v síti O2). Pro případ, že tento příkaz zapomenete, fungují stejně spolehlivě samozřejmě také SMS zprávy s texty: KONCIM, NEOTRAVUJ, NEPIS MI, NECHCI TE a dalších více než dvacet pokynů se stejným významen.
Po odeslání zprávy KONEC je hráč upozorněn, že rozehraná hra končí. Pokud chcete ve hře pokračovat, musíte si nejdříve znovu vybrat partnera.

Princip hry

Celá hra je postavena na reálných základech, skutečných osobách a vychází z těchto poznatků: 1) Každý jsme jiný, a to samozřejmě i v tom, jak reagujeme na různé druhy erotického laskání. 2) Naše reakce na erotickou činnost zvolenou naším partnerem se výrazně mění v závislosti na tom, v jaké fázi vzrušení se právě nacházíme. 3) U žen do hry vstupuje ještě třetí významný faktor, a tím je jejich měsíční cyklus. Hladiny hormonů se zkrátka mění a s nimi i náladovost a "nažhavenost" žen, co fungovalo teď, příště už platit nemusí.
Všechny tyto skutečnosti hra Milenky&Milenci respektuje: každý milenec i každá milenka má svůj vlastní charakter a může tedy na určité milostné laskání reagovat úplně jinak, než jak reagují ostatní. Každá milenka má navíc svůj vlastní měsíční cyklus a tedy i vše, co s ním souvisí.

Dostupnost a chat

Hra je dostupná v síti O2, a to s každým mobilním telefonem, který umí posílat a přijímat SMS zprávy. Telefonní číslo, na které se posílají SMS zprávy do hry, je 999695.
Podpůrné web stránky hry najdete na adrese www.milenkyamilenci.cz. Na wap stránkách wap.milenkyamilenci.cz je, kromě všech nejdůležitějších informací o hře, k dispozici navíc také WAP chat. Web i wap stránky hry jsou volně přístupné, vstup do chatu je však umožněn jen těm hráčům, kteří jsou právě připojení přes wap bránu O2. Odkaz pro vstup na wap stránky hry najdete také na O2Active v sekci Zábava >> Hry.
Provozovatel si vyhrazuje právo odstranit z chatu takové veřejné příspěvky, které obsahují vulgární výrazy a ty které mohou urážet rasu, náboženství nebo pohlaví.

Více na stránce Podmínky.

Registrace a přezdívka

Registrace hráče do hry probíhá automaticky po odeslání první SMS zprávy na číslo hry. Při registraci je použito telefonní číslo patřící SIM kartě přístroje, kterým se hráč hry účastní. Hráči je přidělena přezdívka složená z písmene M a šestice náhodně vybraných čísel a písmen. Takto vygenerovanou přezdívku lze kdykoli změnit na wap stránkách hry. Zkontrolovat, zda zvolená přezdívka není dosud obsazena, můžete zde na web stránce Přezdívka. Novou přezdívkou může být jakákoliv unikátní kombinace písmen bez diakritiky a číslic v délce 3 až 12 znaků. Další změna přezdívky není možná. Důvodem je ochrana ostatních hráčů proti častým změnám identity hráče s nefér úmysly. Pod přezdívkou hráč vystupuje v chatu, případně ve hře jako takové.

Registrací do hry hráč prohlašuje, že se seznámil a souhlasí s těmito Pravidly a s Podmínkami hry.

Přihlášení do hry

Přihlášení do hry probíhá automaticky, a to po každém odeslání SMS zprávy na telefonní číslo hry, případně také při vstupu do chatu na wap stránkách hry. Při identifikaci hráče je použito telefonní číslo patřící SIM kartě přístroje, kterým se hráč hry účastní. Na toto telefonní číslo jsou také posílány SMS zprávy ze hry.

Platnost pravidel

Tato pravidla jsou platná od 20. května 2003. Provozovatel si vyhrazuje právo Pravidla hry jednostranně měnit, a to i bez předchozího upozornění účastníků hry. Dále si Provozovatel vyhrazuje právo jednostranně měnit Podmínky hry, poplatky za hru nebo dobu trvání hry, případně stanovit či změnit výhry.

Více na stránce Podmínky.

Poslední modifikace textu Pravidel byla provedena 10. března 2004.

Reklama