Nejen erotická Seznamka + Flirt SMS Chat + Erotická SMS hra + Jednoduché WAP hry Nepřihlášen

SMS Hra - Návod

Cíl a číslo hry
Cílem hry je dovést vybranou milenku nebo milence pouhým laskáním různých částí jejich těla až na samý konec jejich sexuálního vzrušení.
Všechny SMS zprávy do hry posílej na telefonní číslo 999695 (pouze v síti O2). Ze stejného čísla Ti bude hra, vybraná milenka nebo milenec také odpovídat.

1. krok - MILENCI nebo MILENKY
Vyber si, zda si chceš hrát s milenkou, tedy se ženou, nebo s milencem, tedy s mužem. Podle toho pak pošli na číslo hry SMS zprávu s textem MILENKY nebo MILENCI. Používat můžeš samozřejmě i malá písmena, velká jsou v návodech použita jen pro odlišení klíčových slov.

2. krok - SEZNAM
Jestliže hraješ poprvé, získáš seznam dostupných partnerů zasláním příkaz SEZNAM, pokud už jsi někdy hrál, přijde ti seznam hned po první esemesce MILENKY nebo a MILENCI. Seznam milenek a milenců najdeš také na těchto www stránkách, případně také na wap stránkách hry na adrese wap.milenkyamilenci.cz.

3. krok - Výběr partnera a začátek hraní
Vyber si jednu konkrétní milenku nebo jednoho konkrétního milence. K výběru samozřejmě stačí poslat jméno vybraného protějšku na číslo hry, tedy např. LENKA nebo třeba JAROMIR.
Jakmile pošleš jméno vybraného protějšku a on ti odpoví, že už netrpělivě očekává tvoje laskání, můžeš začít hrát.

Vzrušení
Pokud chceš dosáhnout cíle hry, bude tě asi nejvíce zajímat aktuální úroveň vzrušení tvé milenky nebo milence. Najdeš ho v naprosté většině SMS zpráv, které ti od partnera přijdou. Je vyjádřeno v procentech a je uvedeno na konci zprávy. Pokud vystoupá na 100 %, uspěl jsi, resp. uspěla jsi. Pokud naopak poklesne na 0 %, neuspěl jsi, resp. neuspěla jsi.

Jak hrát?
Podle libosti. Je však potřeba pamatovat na to, že vybraný partner očekává, že mu ve svých SMS zprávách budeš sdělovat pouze to, jak ho chceš laskat. Laskáním se přitom takové činnosti, které lze provádět ústy či rukama někde po těle, tedy např. líbání, hlazení, mačkání, lechtání apod. A pamatuj, že tvůj protějšek není jasnovidec, takže tvoje zpráva by měla vždycky obsahovat nejen zvolenou činnost, tedy např. to LIBAT, ale také část partnerova těla, které se tato činnost týká, např. RTY.
Příklad potencionálně úspěšné zprávy na počátku laskání:
CHTEL BYCH NEZNE LIBAT TVOJE ROZKOSNE RTY
a o něco později:
A TED TI BYCH TI RAD JEMNE HLADIL TVA HEBKA PRSA
a ještě o něco později:
A TED TI BUDU VASNIVE MNOUT TVUJ [cenzurováno]

Jak nehrát?
Milenky a milenci nemají rádi, když se mají soustředit na více milostných činností nebo více částí těla naráz. V každé SMS je tedy vždy nutné zmínit jen jednu činnost a jen jednu část těla. Návrhy na sex nebo jiné milostné praktiky milenka i milenec odmítnou. Rozhodně se také nevyplatí být hrubý, vulgární nebo nějak oplzlý.
Na druhou stranu ale není ani potřeba připravovat tu správnou atmosféru - pouštět hudbu, zapalovat svíčky a tak. Také není třeba milenky ani milence svlékat. Jakmile si partnera vybereš, upraví si okolí podle svého a svlékne se ti sám ... ;-)

Pár tipů na závěr:

  • Nebuď hrr! - Každá partnerka ocení, když na ni půjdeš pěkně pomalu a postupně. Jinak to snad ani nejde ...
  • Jdi na to s vášní! - Laskat vášnivě se vždycky vyplatí. Ale pozor: vášeň není to, že se bez váhání vrháš tam někam dolů ...
  • Buď kreativní! - K laskání i milování patří fantazie, bez ní se to všechno může stát jen stereotypní nuda ...
  • Nezapomeň na měsíční cyklus! - Každá milenka samozřejmě má svou měsíční periodu a s ní nesouvisí jen to, že někdy "nemůže". Hladiny některých hormonů se u ženy během jejího cyklu výrazně mění a nelze se tedy vůbec divit, že s nimi se může měnit jak nálada, tak její reakce na různé milostné hrátky.
    Více informací o měsíčním cyklu najdeš zde.

A ještě něco pro fajnšmekry:

  • Pokud chceš vědět, jak tvoje milenka nebo milenec vypadá a jakého je znamení, pošli POPIS. Pokud nemáš ještě partnera vybraného, přidej za POPIS ještě jméno. Např. POPIS TEREZA
  • Pokud tě zajímá, ve kterém dni svého cyklu tvoje milenka právě je, pošli CYKLUS. Pokud nemáš ještě milenku vybranou, přidej za POPIS ještě její jméno. Např. CYKLUS ZUZANA
  • Více informací o měsíčním cyklu najdeš zde.
  • Pokud máš dobrou paměť na jména nebo přístup na internet, nemusíš vůbec používat příkazy MILENCI, MILENKY nebo SEZNAM. Prostě rovnou pošli vybrané jméno.
Reklama