Nejen erotická Seznamka + Flirt SMS Chat + Erotická SMS hra + Jednoduché WAP hry Nepřihlášen

SMS Chat - Časté otázky

 • Může se můj protějšek nějak dozvědět mé telefonní číslo?
  Nemůže, pokud mu je sám nepošleš jako součást své zprávy. Tvůj protějšek vidí pouze to, co jsi skutečně napsal, plus Tvoji přezdívku. Veškeré zprávy "z SMS Chatu" přicházejí účastníkům z telefonního čísla 999 695, takže i po této stránce je chat naprosto anonymní. Více podrobností na stránce ochrana osobních údajů.
 • Je obsah příspěvků nějak cenzurován?
  Není. Do konverzace není žádným způsobem zasahováno, jedinou úpravou je výše zmíněné přidání přezdívky odesílajícího před samotnou zprávu.
 • Nechce se mi dlouho čekat na partnerku. Lze to nějak urychlit?
  V případě, že je v danou chvíli k dipozici málo odpovídajících protějšků (například při akutním nedostatku "chatuchtivých" žen), nezbývá než čekat, až se nějaká objeví. Pokud chceš předběhnout ostatní čekající a získat partnerku dříve, pošli jednoduše přihlašovací SMS zprávu (například "ON HLEDA JI") vícekrát. Čím více SMSek pošleš, tím více Tě pak systém upřednostní před ostatními čekajícími.
  Další možností, jak čekání na partnera či partnerku urychlit, je poslat SMS zprávu POKEC. Systém tě urychleně spojí s dalším účastníkem či účastnicí chatu, bez ohledu na to, zda je to zrovna muž nebo žena.
 • Mohu se připojit do chatu jednou jako "ON HLEDA JI" a příště jako "ONA HLEDA JEHO"?
  Ano, samozřejmě. Lze dokonce vyzkoušet všech 5 způsobů přihlášení. Stejně jako u obsahu samotných příspěvků není ani zde uplatňována žádná cenzura či omezení.
Reklama