Nejen erotická Seznamka + Flirt SMS Chat + Erotická SMS hra + Jednoduché WAP hry Nepřihlášen

SMS Hra - O co jde

Jde jen a jen o zábavu pro dospělé - tentokráte ovšem ochucenou dávkou lehoučké erotiky. :-) Milenky&Milenci je první SMS hra svého druhu u nás. Její výjimečnost spočívá v tom, že ji lze ovládat přirozeným jazykem. Potěšení ze hry tedy nemůže zkazit neznalost ovládacích zkratek či klíčových slov. Stačí jen sledovat cíl hry a používat běžnou řeč - vybraný virtuální protějšek už bude jistě rozumět.

Co je cílem hry?

Pobavit se, osvěžit svoji fantazii, trochu se poučit a především pak - otestovat svoje schopnosti potěšit protějšek pouhým laskáním. Vyber si milenku nebo milence a laskej ho až na samotný konec jeho erotického vzrušení. Lze používat všechny obvyklé způsoby laskání, a to na jakékoli části partnerova těla. Laskáním se však rozumí jen takové erotické hrátky, při kterých se používají ruce nebo ústa. Nic jiného! Návrhy na jakýkoli jiný sexuální kontakt virtuální protějšek vždy odmítne. Rozhodně se také nevyplatí být hrubý nebo vulgární.

Jak hrát?

Nejdříve si vyber svou milenku nebo milence. Jediné, co k tomu potřebuješ, je jakýkoliv mobilní telefon v síti O2 (dříve Eurotel). A jak už bylo řečeno, nemusíš si pamatovat žádné ovládací příkazy, jednoduše používej běžnou řeč. Jen pamatuj, že tvůj protějšek není jasnovidec, tvoje zpráva by tedy měla vždycky obsahovat alespoň zvolenou milostnou činnost, např. HLADIT, a také část partnerova těla, např. VLASY. Více informací najdeš na stránce Návod a všechno potřebné pak na stránce Pravidla.

Co ještě potřebuješ vědět?

  • Hra je určena pouze pro hráče starší 18 let a vyžaduje souhlas s Podmínkami hry. - Zasláním první SMS zprávy do hry potvrzuješ, že je ti více než 18 let a že souhlasíš s Podmínkami hry.
  • Veškeré SMS zprávy svým virtuálním milenkám a milencům posílej na číslo hry 999 695
  • Hra je dostupná pouze z mobilních telefonů v síti O2 (dříve Eurotel)
  • Cena každé odeslané i každé přijaté SMS zprávy je 1,50 Kč bez DPH. Nic dalšího hráč neplatí. - Více viz Poplatky.
  • Veškeré dění ve hře je přísně diskrétní. Více informací na stránce Ochrana osobních údajů.
Reklama